| Denissuca a întrebat:

Deci, vreau sa stiu daca Justin Biber este sau nu adevarat cine poate sa-mi zica?

17 răspunsuri:
| gabi45 a răspuns:

Este adevarat (din pacate)

| Mihaela a răspuns:

E adevarat! laughing

| Innovation a răspuns:

Pai normal ca este adevarat, este si un cantaret pe care majoritatea fetelor il plac.

| Sperman a răspuns:

Este un extraterestru, trebuie exterminat, eutanasiat.winking
Atunci o sa vedem cu adevarat ce a fost, dar mai intai o facem.

| Name2 a răspuns:

Nu sunt un mare fan dar nu cred ce spune presa. Unele lucruri nu sunt adevarate.Fotografia aceea se poate modifica si inregistratea la fel.Si crezi ca daca s-ar fi inregistrat ar fi atat de prost sa o pune pe internet. Oricum cred ca numai el ti-ar putea raspunde la intrebarea asta dar eu mi-am spus parerea.

| WR104 a răspuns:

Daca intrebai de Albert Einstein sau de William Shakespeare credeam ca iti folosesti macar 10% din creier, asa...

| pisikutza_1306 a răspuns:

Iti spun eu ca este adevarat happy. cum sa nu fie? altfel nu l-ar mai da la televizor.

| WR104 a răspuns:

Daca intrebai de Albert Einstein sau de William Shakespeare credeam ca iti folosesti macar 10% din creier, asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din moment ce exista este adevarathappy

| KimK a răspuns:

Cred ca ai vazut si tu filmuletul cu Justin... Uite ca raspunsul e:
Da! Justin Bieber este adevarat!

| delonia a răspuns:

Da e adevarat daca ai dolce si ai si E! entertainment sunt emisiuni in care se vorbeste despre el si i-au facut si o emisiune speciala despre viata lui

| dadyanaa16 a răspuns:

Deci justin bieber exista cu adevarat si e impreuna cu selena gomez. vrei sa stii adevarul? nu e gay, dar cand era mic parinti lui au divortat si nu au vrut nici unul sa il creasca, si l-a luat bunbica lui alaturi de ea.acum ca a devenit mare vedeta, parintii lui sunt in tribunal si se cearta sa o cada din drepturi pe bunica pentru.al lua ori mama, ori tata...si asta doar ca are avere, dar baiatul ramane cu bunica lui.winking

| DorothyAnn a răspuns:

Pai, cu dezamagire iti spun ca este adevarat! saracii de noi, oameni intregi la cap care trebuie sa auzim despre acest copilas care se crede super cantaret, dar de fapt nu e! char as vrea sa nu fi fost adevarat ( nu ma refer sa moara, nu,nu, nu, nu-mi doresc raul nimanui) doar sa nu fi ajuns vedeta! altii cant de mii de ori mai bine si nu au ajuns nicaieri! si ca sa inchei pe masura, ca toti ceilalti, nu ca mi-ar placea expersia,,, FUNDITA?''

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Din pacate da!

| koko a răspuns:

Sper nenorocul nostru chiar e adevarat...insa nu`i invinovatesc pe fanii lui, fiecare are gusturile salewinking

| sweettyyyy a răspuns:

Sigur este adevarat`!

| ArcticMonkey a răspuns:

Cu greu iti spun ca, DA, este foarte adevarat.Nu stiu de ce mamicuta aia a lui s-a gandit sa faca un plod care a ajuns sa distruga lumea cu "baby".Dar din fericire nu mai are mult de trait pentru ca :
1.ori il omoara fanele pentru ca nu mai pot trai fara el apoi se sinucid si ele
2.ori il omoram noi, anti-gayberii