| Sindrex a întrebat:

vreau sa stiu

Justin Biber se drogreaza? big grin

10 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ce ne pasa noua? Nu ne da el de mancare!

| D3eaa a răspuns:

Bai sa fim seriosi, practic mie nu-mi place de el, cum am auzit pe altele [ ooo J.b vai cum arata ] WTF, e baiat, asa si daca arata asa duceti-va dupa el. in fine sa revenim la subiectul cu acest ''drogat'', din cate am auzit la stiri [ banal] cica mama lui ar fi speriata sa nu isi piarda copilul din cauza drogurilor, si ca din cauza ei poate a ajuns asa, ea l-a adus pe calea succesului punand un video pe youtube ...lala, blabla. deci practic din spusele unei mame se drogheaza, asta inteleg eu. Nu stiu ce intelegeti voi.

| Gabi19971983 a răspuns:

Da este foarte adevarat! Uite o declaratie data chiar de mama sa: http://monden-non-stop.blogspot.ro/......ratie.html

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. " Drogul " său preferat, fără de care nu ar putea trăi, este vaselina.

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Tocmai am citit intr-o revista ca Justin Bieber s-ar putea sa se drogheze din cauza despartirii de Selena.

| GeaninaNicoleta a răspuns:

Nu,cred

| StylesGeorgiii a răspuns:

Bună! Sunt fan JB şi el s-ar putea sa se drogeze. Nimic nu e sigur puppy dog eyes

| Anamaria_Mirza_1997 a răspuns:

Nu cred ca fumeaza sau se drogheaza, tatuaje vizibile nu are de fapt e un pusti de 18 ani inca nu cred ca s-a apucat de nimic

| mihaela27miha a răspuns:

Eu cred ca da