| mariaalexa02 a întrebat:

Am auzit ca justin biber este gay e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Bine bine, dar si asta este trucata?
lhttp://idolator.com/5487412/photos-you-be-the-judge-just in-biebers-tattoo-real-or-fake/msg-127230361323-3-2
poate iesi atata fum fara foc? cum sa iti faci tatuaj o pasarica in locul ala, ala e tatuaj de domnisoara
app relatia cu selena e de forma ca sa nu isi piarda fanii

18 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Convinge-te singura poftim
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Ozdogan a răspuns (pentru Sara2):

Doamne!laughing Tu n-ai auzit de trucaj?! Poza asta e trucata mai mult ca sigur!happy

| Ozdogan a răspuns (pentru Sara2):

Hai ca esti culmea!oh go on Orice **** il vezi si zici ca e gay.Cica pasarea e pentru fete...Doamne! Acum daca fetelor le plac pasarile asta inseamna ca "le detin" iar baietilor nu poate sa le placa?laughing doamne...N-ai tu de unde sa stii tu ca sta cu selena numai de ochii lumiihappy
Ai vorbit tu pesonal cu Justin?happy Frate prea sunteti obsedati de viata lui.Lasati-l n-aveti voi de unde sa stiti daca e gay sau nu!
Ti-e ti-ar placea sa se zica de tine ca esti lesby?raised eyebrows Nu cred, mai ales cand stiii ca nu-i adevarat! Asa nici lui.Asa ca lasa-l pe el in pace si asculta tu ce-ti place iar eu si user-ul care a pus intrebarea ascultam J.b ca ne placewinking Paa Kisses :*

| Sara2 a răspuns (pentru Ozdogan):

Bine bine, dar si asta este trucata?
lhttp://idolator.com/5487412/photos-you-be-the-judge-just in-biebers-tattoo-real-or-fake/msg-127230361323-3-2
poate iesi atata fum fara foc? cum sa iti faci tatuaj o pasarica in locul ala, ala e tatuaj de domnisoara
app relatia cu selena e de forma ca sa nu isi piarda fanii

| hotshotb a răspuns:

Da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da da

| cornel13 a răspuns:

Da Da Da!

| SilentStriker a răspuns:

Probabil

| Elektro a răspuns:

Da

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu. Daca are gajica inseamna ca e gay? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i drept, nu-i minciună.

| LaNaibaa a răspuns:

Nu`i gay.

| VampireBlood a răspuns:

Nu!

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Da, este gay. Unele reviste spun ca nu, unele ca da. Sunt mai multe care spun da si in plus au si dovezi.

Succes

| Lauria a răspuns:

Posibil.

| Ozdogan a răspuns:

Nu! Nu este gay.Selena e cumva barbat? Ati controlat-o? Cei care spun ca e gay sunt doar invidiosi pentru ca are succes, bani,"lipici"la fete si e chiar dragut nu e deloc urat.Nu este gay...

| aanny a răspuns (pentru Ozdogan):

Mai mai mai alta fana nebuna dupa avortul ala esuat intr-un sant rolling on the floor)) zici ca tu si toate celelalte anormale fane sunteti mama lui.asta e scuza eternica a nebunelor "ce va facut el? va este ciuda pe succesul lui?" si mda spre supararea ta e gay poarta blugi de femei este si articol daca nu ma crezi

| Ozdogan a răspuns (pentru aanny):

Draga fetita facuta pentru alocatie ca nu pot sa-ti zic altfel happy oh go on eu nu sunt fana lui Justin!happy Pur si simplu imi place muzica lui nu sunt d-aia care sa alerge dupa el cu foaia si pixu` dupa autograf cum faci tu dupa... Nu spun ma abtin! laughing :*
Am o limita dar cand cineva o intrece ma cam supar! happy. Si ha ha laughing esti tare amuzanta ..Vezi sa nu oh go on. straight face. Du-te pe youtube si asculta-ti Guta al tau si Adi Minune rolling on the floor. Daca imi place jUSTIN NU TREBUIE SA TE BAGI TUU REPEDE DAA? raised eyebrows Imi place si punct si pentru mine nu este gay.Nu ma deranjeaza pe mine ca zici tu ca este gay.Fiecare are parerea lui.Ma deranjeaza faptul ca m-ai calcat pe nervi cand mi-ai zis ca sunt nebunawinking
Nu te mai compara cu nimeni...Pentru ca toti sunt mai buni ca tine! happy :* Pa.Acum intoarce-te la viata ta fara sens!happy

| Tataru_Ionut_1991 a răspuns:

Cand doarmelaughing

| SanduMircea a răspuns:

Da uite http://www.corruptionx.com/showthread.php? 21071-Justin-Bieber-sucking-a-dick#axzz2QY4dadDf