| Craciun_Claudia_1991 a întrebat:

Este adevarat ca justin biber are 51 de ani?

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Da.
De fapt el l-a omorat pe Ceausescu, dar totul a ramas un mister.

| adinaxD a răspuns:

Daaaa...laughing) e complet adevaraaat
nu e iubitul lui selena gomez...e bunicul ei...asa ca fetelor, e freee rolling on the floorlaughing

| Nordic a răspuns:

Tu gândeşti mult înainte să pui întrebări din astea?

| Andreea1198 a răspuns:

Nulaughing)))))

| TooNight a răspuns:

51?rolling on the floor Alt numar mai mare nici nu gaseairolling on the floor. Normal ca nu are 51 de ani, iti dai seama cum ar arata? Compara putin un om se 51 de ani cu el.Nici nu cred ca exista machiaje atat de puternice incat sa te intinereasca atat.Este absolut falslaughing! Eu nu stiu cati ani are, dar in orice caz, nu are 51winking

| Andreea2239 a răspuns:

Nuulaughinglaughingrolling on the floor

| sweetgirl97 a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta? laughing