| bogdan101 a întrebat:

Desene vechi :X.Stiti ca erau inainte pe cartoon network niste desene cu niste copii care se jucau un joc mai ciudat.Jocul era pe o masa pe care aveau ca un fel de jucarie care avea o bila in mijloc si ei trebuiau sa se lupte. Vreau neaprat numele acestui DESEN.

5 răspunsuri:
| yama a răspuns:

B-Daman. Stiu ca eu chiar mi-am cumparat acea jucarie laughing si am avut un scandal monstru cu parintiirolling on the floor ca dau banii pe prostii...eram si eu mic tongue

| paduraru01 a răspuns:

E bakugan

| oanamaria12333 a răspuns:

Pokemon! funda? e sigur pokemon!

| bogdan101 explică:

Mii de multumiri tuturor!

| bogdan101 explică:

am dat cui a raspuns primul