| RaluLoveM3 a întrebat:

Despre ce e vorba in filmul " the human centipede" laughing?

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Http://i.imgur.com/h64c6Ez.png
Minunata experienta de viata, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era si greu sa dai un search pe Google!
Uite trailer-ul aici:
http://www.cinemagia.ro/trailer/the-human-centipede-5449/
Două americance pleacă într-o excursie prin Europa. În Germania se pomenesc singure în noapte, într-o pădure - atunci când maşina li se strică. Căutând după ajutor, găsesc o vilă izolată. Fetele se trezesc, fără să-şi amintească ce s-a întâmplat, prinse în beciul unui spital improvizat, alături de un japonez. Un german mai în vârstă se prezintă ca fiind un chirurg pensionat, specializat în separarea gemenilor siamezi, totuşi cei trei "pacienţi" ai săi nu sunt pe cale să fie separaţi, ci uniţi laolaltă într-o operaţie îngrozitoare.

| Deliadelias a răspuns:

Doamneeeeeeeeee, ieri am vazut prima parte :-&, nu e de groaza e mai multa Drama. e vorba despre un medic nebun care creeaza voluntar "centipedul de oameni " cred ca ai vazut trailer-ul. Este si o a2a parte din film cica, nu stiu daca sa ma uit sau nu :-s cica e mai nebuna mai scarboasa decat prima laughing. Oricum sa stii ca te va apuca starea de greata pe parcursul filmului laughing, acum ramane de tine daca vrei sa-l vizionezi sau nu.

| creepypastaonline490 a răspuns:

Foarte frumos filmul o experiență minunată în lumea cinematografiei e uimitor cum acest om și-a putut imagina creerea unui centiped uman păcat că e doar ficțiune. În viziunea mea aș fi folosit și animale pe lângă oameni.De la mine acest film are nota 10+.