| RalucaTyan a întrebat:

Pareri despre Human centipede.

11 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

F.ucking disturbing, partea a 2-a e şi mai disturbing, dar mi-a plăcut enorm. De obicei când îmi place ideea de bază a unui film ignor modul în care joacă actorii sau orice altceva ce ţine de partea tehnică, aşa că sincer nu pot comenta nimic.
Dar mi-a plăcut.

| RalucaTyan explică (pentru UnleashedPsycho):

Am inteles ca va fi si partea a3.

| Alexandrup a răspuns:

GROAZNIC.Ideea este foarte buna, dar filmul este infiorator.Nu puteau si ei sa il faca cu caini, nu cu oameni!? Te-asintrebar ruga sa raspunzi la ultima mea intrebare.

| RalucaTyan explică (pentru Alexandrup):

Sigur. Care?

| Alexandrup a răspuns (pentru RalucaTyan):

Cea in care spun ca am febra si am probleme cu mama

| RalucaTyan explică (pentru Alexandrup):

Si...ce legatura are asta?

| Alexandrup a răspuns (pentru RalucaTyan):

Citesete intrebarea si o sa vezi

| RalucaTyan explică:

Djwttgjfyeg.

| Senzaționalul a răspuns:

Un film cu o idee destul de interesanta, dar cu actori prosti.
Partea proasta e ca filmul este al naibii de scarbos.Eu unul, zic ca poti alege un horror cu un story line mai bun si mai mult suspans.
Filmul nu prea merita vazut. Eu i-as da 3/10.

| dennixtreme a răspuns:

Plictisitor, actori prosti, scenariu prost, film facut doar ca sa te scarbeasca.

| PestisorDeAur a răspuns:

Superb