| curious01 a întrebat:

Despre ce este filmul Lethal Weapon (2016)? stie cineva? multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheBoy93 a răspuns:

Filmul Arma letala este o acțiune / dramă serie viitoare de televiziune american, care se bazează pe seria de filme de acțiune cu același nume creat de Shane negru. Seria este setat pentru a fi difuzat pe Fox pe 21 septembrie 2016 și a fost comandat pe 10 mai 2016.

2 răspunsuri:
| Sportsman a răspuns:

Show TV bazat pe filme populare " Lethal Weapon 2016 ", în care un polițist ușor dezechilibrat este un detectiv în parteneriat cu veteran încearcă să mențină un nivel scăzut de stres în viața lui.