| Octaviana_9832 a întrebat:

Despre ce este vorba in serialul Gossip Girl? Se uita cineva? E interesant?

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Este un serial care ilustreaza viata adolescentilor bogati din N. Y, este superlove struck

| usy313 a răspuns:

Gosip Girl este un serial american pentru adolescenţi bazat pe volumele cărţilor cu acelaşi nume, scrise de Cecily von Ziegesar. Serialul a fost produs de Josh Schwartz şi Stephanie Savage şi a avut premiera pe postul de televiziune THE CW în data de 19 septembrie 2007. Evenimentele din luxosul Upper East Side al Manhattan-ului din oraşul New York sunt povestite pe un blog de "Gossip Girl", personaj neidentificat în serial, vocea fiind a actriţei Kristen Bell. Serialul începe cu reîntoarcerea Serenei van der Woodsen (Blake Lively) din misterioasa şedere la o şcoală din Connecticut. Blair Waldorf (Leighton Meester), pe care autoarea o descrie ca fiind regina dintr-un joc de şah, este vechea prietenă şi rivala ocazională a Serenei, dar şi Regina Albină (Queen Bee) a scenei sociale din Liceul Constance Billard. Povestea îi urmăreşte şi pe Chuck Bass (Ed Westwick), băiatul rău din Upper East Side, Nate Archibald (Chace Crawford), prietenul cel mai bun al lui Chuck şi alte personaje din scena controversată a Manhattan-ului: Dan Humphrey (Penn Badgley), prietenul lui Nate şi iubitul, apoi fostul iubit al Serenei; Vanessa Abrams (Jessica Szohr), prietena cea mai bună a lui Dan; şi sora cea ambiţioasă a lui Dan, Jenny Humphrey (Taylor Momsen).

| αηηα a răspuns:

Deci e cel mai tare seriallove strucklove strucklove struck

| Adriannae a răspuns:

Relatii, moda, barfa, adolescenti, intrigi. Daca te pasioneaza subiectul...

| Roxana_9068 a răspuns:

Gossip Girl este un serial bazat pe cartile cu acelasi nume scrise de Cecily von Ziegesar si urmareste vietile unor adolescenti privilegiati care frecventeaza o scoala de elita in Upper East Side, New York City.
Serialul incepe cu intoarcerea Serenei van der Woodsen (Blake Lively) de la un sejur misterios pe care l-a petrecut la un internat in Connecticut.
Blair Waldorf (Leighton Meester), pe care creatorii o descriu ca fiind regina in centrul jocului de sah, este o prietena veche dar si o rivala a Serenei. Povestea ii urmareste de asemenea si pe Chuck Bass (Ed Westwick), rezidentul cel rau din Upper East Side, Nate Archibald (Chace Crawford), prietenul cel mai bun al lui Chuck, dar si alte personaje din afara care devin protagonisti: Dan Humphrey (Penn Badgley), prietenul lui Nate si fostul/actualul iubit al Serenei, Vanessa Abrams (Jessica Szohr), prietena cea mai buna a lui Dan si Jenny (Taylor Momsen), sora ambitioasa a lui Dan.

| Roxana_9068 a răspuns:

Prietena mea se uita si ii place foarte mult. Daca vrei sa te uiti la el il poti gasi gratuit si cu subtitrare pe site-ul www.serialepenet.net

| paramore01 a răspuns:

Pana acum m-am uitat doar la vreo 10 episoade dar imi place foarte muuuult iti recomand sa te uiti la gosspi girl si mai este un serial care imi place se numeste cougar town :* vizionare placuta

| paramore01 a răspuns:

Mi imi place foarte mult si nu m-am uitat decat la cateva episoade