| TheCuTeGirl a întrebat:

Cine imi spune si mie pe scurt despre ce este vorba in serialul gossip girl?

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
E vorba de un site pe care se posteaza tot felul de barfe despre cei mai bogati si importanti copii din Manhattan.
Povestea se rezuma la toate pateniile prin care trec toti, si cum pana la urma reusesc sa le scoata toate la capat. Parerea mea? E superb! Merita vazut. De 2 ori m-am uitat la el, si n-as ezita sa ma mai uit odata.

2 răspunsuri:
| Roxizzz a răspuns:

Si eu am inceput sa ma uit de ieri am vazut primele 2 episoade, este vorba despre 2 prietene care acum nu mai sunt chiar atat de bune prietene, din cauza unui baiat sau a mai multura laughing e o poveste intortochiata chiar din primele episoade.
Ar fi mai bine daca ai incepe sa il urmaresti si tu.
Funda?