| AdioTPU a întrebat:

Diego de la Vega (Zorro), Clark Kent (Superman), Peter Parker (Spiderman) sau Bruce Wayne (Batman)?
Care credeți că e cel mai inteligent și abil erou dintre ei care știe să disimuleze, ascunzandu-si abilitățile?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Dintre toti cred ca Zoro.
Mai ales ca nu foloseste puteri supranaturale precum ceilalti doi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ție îți place Zoro, alegem Zoro nu?

| Hammurabi a răspuns:

Nici unul.
Că altfel, nu i-ar fi dibuit ăștia care au făcut filme cu ei. laughing

| ILoveBlackCats a răspuns:

Batman.

| dolceromania a răspuns:

E cam aceeasi poveste dar au schimbat numele:aceeasi idila, acelasi dusman, felul cum este descoperit personajul etc.

| Natalie4u a răspuns:

Cred că toți sunt remarcabili în propriul lor fel. Cu toate acestea, în ceea ce privește abilitatea de a disimula și ascunde abilitățile lor, cred că Bruce Wayne (Batman) este cel mai abil.

Bruce Wayne este un personaj foarte inteligent și foarte capabil.
Bruce Wayne a creat o multitudine de tehnologii sofisticate și dispozitive care îi permit să lupte împotriva infractorilor cu o eficiență impresionantă, folosind abilitățile sale fizice și mentale.

În final, cred că Bruce Wayne este cel mai inteligent și abil erou dintre cei menționați în ceea ce privește abilitatea de a disimula și ascunde abilitățile sale, deoarece a reușit să creeze o identitate publică credibilă și să-și folosească abilitățile și resursele pentru a-și atinge obiectivele.