| AdioTPU a întrebat:

Care credeți că e cel mai reprezentativ film in care personajul principal e considerat las, fără abilități și stângaci dar se dovedește a fi de fapt contrariul: un expert, abil și inteligent? Pentru mine este și va rămâne Diego de la Vega (Zorro) ♥️
https://ibb.co/PNs3d0C

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Forrest Gump

| johnnny123 a răspuns:

" în 3 Aprilie | TheFox a întrebat:
De ce exista afirmații fara fundament pe acest forum cum că un user ar fi același cu un altul? [...] Unii trag concluzii pripite cum că un user nou e chipurile unui mai vechi cu care cel nou nu a avut niciodata vreo tangență și de care nu știe nimic."

Ce coincidență... Și Rosalia aia "cu care nu ai avut vreo tangență" și "de care nu știi nimic" era fană Zorro.

De-a dreptul bizar, nu?

| Mosotti a răspuns (pentru johnnny123):

Nu e deloc bizar, se prinde dupa stil ca e acelasi user, daca schimba stilul in mod destept, e altceva.

De ex eu i-am zis Rosaliei ca era Marfil, a negat mereu tot asa "ce dovezi ai?", si aveam dreptate, si-a schimbat iar userul in Marfil dupa un timp.

Eu daca vin cu alt user, pun pariu ca se prinde juma de forum ca eu is.

Răspuns utilizator avertizat
| TheGentleman a răspuns:

Naruto este un exemplu clasic. Și în general manga, animeurile și cultura japoneză sunt construite după același tipar

uite aici un micro documentar explicativ: https://www.youtube.com/watch?v=wnlwspomHsQ

| dolceromania a răspuns:

Intebare filozofică

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

The Mask (masca) 1994 laughing