| UatDăFac a întrebat:

Din ce film/serial e : http://i.imgur.com/MREbB.gif?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

De fapt este din „(500) Days of Summer" (2009).
@UatDăFac ai pus foarte multe întrebări de acest gen și mereu mă bucur când recunosc filmul și pot să te ajut, dar mă întreb unde tot găsești imaginile astea?

| UatDăFac explică (pentru Diabolique):

Sunt de pe diferite bloguri în engleză happy BTW nici nu ştii cât de mult mă bucur când văd acolo în partea stângă "Diabolique ţi-a răspuns la întrebare" big grin Tot timpul m-ai ajutat cu răspunsuri excelente xx.

| Diabolique a răspuns (pentru UatDăFac):

Mersi, ești foarte drăguță. Îmi plac mult întrebările tale pentru că sunt ca o provocare, iar faptul că reușesc să te și ajut este extraordinar.
Sper să ne mai „întâlnim" printre sutele de întrebări de pe TPU.

| DdDiX a răspuns:

Buna; acest actor este dintr-un serial de pe AXN (din film politist) : CSI New York : Criminalistii