| IIIx333III a întrebat:

Diseara o sa ma uit impreuna cu verisoara mea la un film de groaza, si am vrea cateva idei de filme care chiar o sa ne sperie! Horror pur...

Răspuns Câştigător
| dyadyanadya a răspuns:

Casa calor 13 fantome,papusa chaukie,house of wax,haunting in Georgia, negura, creatura si poti sa te uiti si vineri la 10 pe discovery la fenomene stranii, s-ar putea sa-ti placa.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu iti recomand The ring happy

| ReiVaN a răspuns:

Uita-te la the ring ( in romana avertizarea ) horror pur!

| AleX_3918 a răspuns:

Salut Adry! Daca vrei un film adevarat de groaza, te sfatuiesc sa te uiti la "Final Destination" de la 1 pana la 5. Alea sunt cele mai de groaza filme. Altele al putea fi "13 Ghost" si "The Grudge". Oricum uite-te la unul din astea si o sa fie frumos:X. Iti doresc o seara de groazahee hee. FUNDA?!