| Bogdan_5794 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un film de groaza, dar unul care sa te sperie cu adevarat. M-am mai uitat la cateva filme insa nu am fost prea impresionat( nu m-au speriat deloc). Imi puneti recomanda ceva?

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Rec 1 si 2/blairwith project/quarantine/day of the dead/saw 1 2 si 3 degeaba zici ca este prostie ^^ pana la 3 este misto./Tric'r'treath/hills have eyes 1 si 2/wrong turn 1 2 3/the unborn/the grudge/Piranha 3D/pan's labirynth/necromentia sau ceva de genu (e ciudat si dezgustator dar totusi e un horror)/Hatchet 1 si 2/paranormal activity 1 fara 2 ca lau ****/resident evil 1 2 si 3/carrie/The final/case39/(am uitat sa zic de la saw 4 in sus sa nu te uiti ca se prosteste tot)/dead space (anime-u)totusi este nitel horror^^/horsemen si nu prea mai stiu stiam mai multe da nah...

| Castiel a răspuns:

Blairwitch project***

| adyzone a răspuns:

Daca vrei sa te sperie cu adevarat, un film incerca sa il vezi noaptea, singur in casa, in rest nu cred ca are vreo sansa sa te sperie vreun film. Incerca The Grudge, The Exorcist of Emily Rose, The Ring, Paranormal activity sau Shutter (2004) varianta asiatica. Dupa parea mea Saw nu te sperie de loc, e doar sangeros, insa filmul in sine este foarte bun...

| An0N1M a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, 5,6 sunt toate filme de groaza in mai multe aparitii.sunt marfa eu le-am vazut

| IoanaTempah a răspuns:

Buna, bogdan
Case39; x
Un mic fragment ai aici : http://www.dailymotion.com/video/xbdpmb_case-39-trailer_shortfilms
vizionare placuta :)
bye bye :)

| Bogdan_5794 explică:

Imi place saw, dar nu ma sperie. E cam la fel cum e friday the 13th, nu te prea sperie dar imi place actiunea. Un film pentru a te speria trebuie sa contina secvente care sa te ia prin surprindere.
Am vazut filme noaptea( filme de groaza) dar nu m-au prea speriat. Voi incerca sa ma uit si la acest case39