| dia_8663 a întrebat:

Dupa ce va uitati la fenomene stranii : va imaginati lucruri?; ce faceti?

7 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu,nu imi imaginez nimic. Fenomele pornesc de la un adevar, dar sunt exagerate, tocmai in scopul de a impresiona si speria. Eu urmaresc "Fenomene Stranii" cu placere, pentru a afla prin ce experiente au trecut unii oameni, dar atat. De frica nici nu se pune problema.

| unknownn a răspuns:

Tu numa intrebari cu fenomene stranii pui? Alea sunt niste vrajeli de adormit copii

| Simona a răspuns:

Cateodata daaa!

worried

| ella113 a răspuns:

Si eu sunt fan fenomene stranii dar nu visez sau altceva catodata recunosc cand aud un zgomot straniu ma cam speri si ma gandesc la fenomene strani dar imi trece

| cld17 a răspuns:

Si eu ma uitam intr-un timp la fenomene stranii, dar nu ma uitam singuralaughing, dar.m-am lasat oh go on.am ajuns la concluzia ca nu exista fantome, si, ca acele filmulete sunt doar niste chestii banale oh go on.
pai.ar trebui sa te lasi, serios.big grin
si nu trebuie sa-ti fie frica, recunosc.si eu sunt fricoasa dar nu stiu,nu imi era chiar asa de frica,mai era cand mergeam la baie seara si avem imaginatii ca, vai doamne daca apare cineva acum in fata mea, si imi ziceam in gand " si chiar de apare, nu poate sa-mi faca nimica, sunt cu parintii mei in casa.deci."
lasate de chestii`le astea cu fantome si haunting si o sa fie bine :*:*

| Andreea_5022 a răspuns:

Si eu ma uit la "fenomene stranii" e super... doar atat ce pot sa'mi imaginez?

| dutulina a răspuns:

Pai eu ma uit cu cineva singur nu am curaj...laughingCand se termina plec la wclaughingsi ascult o melodie vesela si imi revin.Dar intr-o seara ma uitasem la un serial cu fenomene stranii, stateam eu in pat singur si aud ceva incet incet lalala la dar nu stiu ce a fost cred ca a fost constiinta mea, eu asa sper.