| bea_6905 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care e cel mai bun film in care joaca Johnny Depp? happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Piratii din Caraibe!
de cand am vazut acel film, il ador pe Jack Sparow love struck

bye-bye

| TwixulDrept a răspuns:

Piratii din Caraibe :X:X Joaca super bine si in Charlie si fabrica de ciocolata :X I se potrivesc rolurile astea mai ciudatelehee hee big grin

| Nicolelenaa a răspuns:

Piratii din Caraibe. big grin
Il ador. happy

| NoMusicNoLife a răspuns:

Oo pai is o gramada care imi plac.

Piratii din caraibe, Barbierul diabolic din fleet street, Alice in tara minunilor, Legenda calaretului fara cap si cam atatea imi vin acum in mintebig grin

oricum e un super actor :X

| Yzzza a răspuns:

Piratii din Caraibe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer sunt Cel mai mare Fan al filmului piratii din caraibe

| blondutza94 a răspuns:

In piratzii din caraibe:X:X:X

cel mai bun rol:X

| ralukyss a răspuns:

In filmul "turistul"... e bestial!