| paulpaul112 a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai bun film si de ce?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Pai mie imi place Home Alone (Singur Acasa )1 si 2.
Partea a 3 nu imi place deoareece il schimba pe copil si hoti si pe toti nu mai este acelasi film copilul cel din partea 1 si 2 este mai dragalas joaca mai bine si pare mai destept nu stiu cum sa iti zic! Imi place pentru ca mai razi un pic cum pacaleste hotii cum ii pacaleste pe aia de la hotel ca chipurile este cu taicasu! Ador filmul! Sper ca iti place si tie!

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Cel mai mult imi plac filmele The lord of the rings.Subiectul e foarte interesant si original, efectele speciale sunt de nota 10, actorii sunt toti de prima mana. Din punctul meu de vedere aceste filme au "de toate": comedie, romance, aventura, thriller.

| selef a răspuns:

Forrest Gump, pentru ca ne reprezinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Fingerprints(thriller). A fost un film bun, cu o poveste foarte interesantana si orice detaliu bine pus la punct. Mi-a placut tot ceea ce tine de acest film, in cel mai mic amanunt.De aceea este un film pe care-l recomand tuturor iubitorilor de filme thriller/horror.

| jedi_8834 a răspuns:

Nu cred ca exista cel mai bun film, dar un film care imi place f mult e star wars, pentru ca are o poveste unica si frumoasa in acelasi timp.