| sinziana14 a întrebat:

Dupa sezonul5 episodul 22 din The vampire diaries ...nu se mai face, nu? :'(

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Va continua serialul in continuare.
Chiar daca s-a sfarsit sezonul 5 va continu dupa aceea sezonul 6 si asa mai departe.
Numai ca urmatorul sezon va aparea un pic mai tarziu.

Iar ca sa nu te plictisesti uitete si tu (legat tot de The vampire diaries) numai altceva.
Acolo era legat de (Elena,Stefan, Daemon, etc) acesta este legat de (Klaus, Copilul sau, Eliaj, etc).

Se numeste The Originals (sper sa iti placa).

| sinziana14 explică (pentru DragomirMihail2020):

Stiu m-am uitat demult la the originals...dar ma refer daca mai e cu Elena, Stefan si Damon