| gazaru a întrebat:

E un film care va aparea sau a aparut dar asta nu stiu...E cu Kristen Stewart bodyguard la puscarie..Cum se numea filmul si stiti cumva daca a aparut online?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Camp X-Ray (2014) cu Kristen Stewart.
Filmul, nu a fost lansat, dar va avea premiera în luna octombrie 2014. Îți voi alătura, mai jos, niște imagini.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, cred ca o confunzi cu alta actrita, m-am uitat la toata lista ei de filme si nu are nici un film de genul asta. Imi pare rau!