| AbbyXQuinn a întrebat:

E urgent! :)) Vreau si eu filme....mai triste asa...Dar nu genul ala de film siropos de dragoste. daca se poate fara filme de dragoste :)))
Ahh..si daca stiti din ce filme fac parte urmatoarele gif-uri:
1.http://24.media.tumblr.com/......o1_400.gif [asta nu sunt sigura ca e film...dar ma rog..am incercat si eu :)) ]

2.http://25.media.tumblr.com/......o1_500.gif [si daca puteti sa-mi ziceti si cine e tipa nu ma supar :)) tumblr-ul e plin cu secvente cu ea, si tot incerc sa-mi dau seama din ce film e si cine e -_-]
Thanks :D

2 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu stiu cum o cheama pe tipa aia. Dar iti recomand niste filme triste : Hachiko a dog's story si War Horse. P.S: Doar astea mi-au venit in minte care sa nu fie de dragoste, daca imi mai amintesc iti scriu :p

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.
Din pacate nu stiu cine sunt persoanele din acele doua gif-uri.Dar pot sa-ti recomand cateva filme triste :

A Walk To Remember
The Vow
Dear John
The Lucky One
The Time Traveler's Wife
How To Lose A Guy In 10 Days
The Last Song
Sweet Home Alabama
Letters To Juliet
Charlie St. Cloud
Nights In Rodanthe
My Sister's Keeper
If Only
Sweet November
P.S. I Love You
The Proposal
Remember Me

Vizionare Placuta!happy