| PumpkinDoll a întrebat:

E vreun film horror care v-a speriat cand erati mici? La mine o fost Resident Evil

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Era unul il caut de anii de zile dar nu am dat de el, imi amintesc ca era un tren si cineva cu o masca, aia mi-a ramas in minte, Anthony Hopkins juca in el

| Sn4k3 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose

| raMLesS a răspuns:

Nu era un singur film, erau mai multe... Si aici vorbesc de,, show-ul,, acela Fenomene Stranii laughing Cate nopti nedormite m-a facut sa am... bruh

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Vrei sa il mai vezi?

| PumpkinDoll explică (pentru raMLesS):

Ala chiar imi placea rolling on the floor Mai ales episodul ala cu fetita aia autista si ala cu tipa aia care s o trezit cu urme de dinti pe picior rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat