| BlueBloodd a întrebat:

Elena Gilbert(Nina Dobrev)se va intoarce in sezonul 8?

Răspuns Câştigător
| Tina_Cris_1996_LJhN a răspuns:

Se spune ca da, nu stim daca (,) cu siguranta, dar s-ar putea...Noi trebuie doar sa asteptam.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unde sa se intoarcă, in mormânt? laughing

| Denisa_Ioana_2000 a răspuns:

Au spus ca este posibil ca Nina Dobrev sa se intoarca dar din ce am citit eu ( am citi peste tot laughing ) ei vor sa o aduc pe Nina pentru a o aduce pe Katherine din iad si vor sa aduca si alte personaje mai vechi, problema este ca nu a fost o confirmare nici pentru Elena, nici pentru Katherine chiar daca noi, fani, speram sa se intoarca Elena pentru o revenire a delenei. In schimb actori, Paul ( stefan ) si Ian ( damon ) se gandesc la un final tragic in care cei doi vor muri impreuna intr-o, practic, sinucidere. in care o sa isi dea inelele de zi jos, ori o sa se arunce din avion sau ceva de genul. Cu toti speram la un final fericit pentru ca dupa un final tragic in care cu toti o sa fim cu lacrimi in ochi si cu dorinta unui alt final, nu o sa- l primim decat daca o sa avem probabil certitudinea ca Elena se intoarce dar chiar si cu Elena in viata, nu putem fii siguri de un final fericit