| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Era acum mult timp,nu mai tin minte, dar o sa descriu cam asa.Era pe un cs un film animat cu un baietel care se putea transforma in animale.Si eu am vazut cd-ul ala de vreo 20 de ori(adica filmul)pana acum ceva timp, mai mult de 3 ani)si nu mai stiu cum se numea desenul.Baietelul a fost prins intr-o cusca la un moment dat si a scapat ca pasare sau ceva.Va rog mult e filmul copilariei mele, cum se numea?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și "Ben 10", Rock-a-Doodle...
http://www.imdb.com/list/ls063964465/

| Celcestietot a răspuns:

Baietelul avea culoarea verde?

Răspuns utilizator avertizat
| Florin_Paul_1996_YD98 explică:

Nu este de pe cartoon networK.Nu mai stiu ce culoare avea baietelul.Era pe un dvd si ma uitam pe pc.Stiu ca baietelul se transforma in animale.