| amaliab1997 a întrebat:

Bună! Am vazut acum cateva zile un videoclip pe Instagram cu o parte dintr-un film si am crezut ca l-am salvat dar nu-l mai gasesc nicaieri. In video era vorba de un baietel care venea de la scoala unde a fost hartuit si si-a pierdut cheia de la casa si a trebuit sa il roage pe vecinul lui cam nesociabil si în vârstă sa poata sa dea un telefon ca sa o sune pe mama lui, pana la urma a ramas la el pana ce a venit mama baiatului si apoi nu stiu sigur ce mai era dar mama lui il intreaba pe baietel daca e de acord sa aiba vecinul lui grija de el dupa amiaza pana ce vine ea de la servici.
Daca cineva reseste sa ma ajute sa aflu cum se numea filmul conform descrierii mele sărăcăcioase este cel mai tare laughing.
Mulțumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

St Vincent (2014)
https://m.imdb.com/video/vi1643686937/?ref_=tt_vi_i_2

| amaliab1997 explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult! kiss

| floresdemayo a răspuns (pentru amaliab1997):

Cu drag! :*