| Cookieh a întrebat:

Era acum multi ani pe Fox Kids un desen animat, cred ca se numea Orasul Porcilor, despre niste porci (evident) si viata lor de adolescenti, Mergeau la liceu etc.

Am incercat sa caut pe youtube macar melodia de inceput a desenului dar nu stiu cum se numeste in engleza. Stie cineva?happy

Răspuns Câştigător
| julial a răspuns:

Nu stiu sigur numele...era ceva de genu porCité(Pig City)si melodia de inceput http://www.youtube.com/watch?v=Z1vlVGmu9HY&feature=related.Nu am reusit sa gasesc nimic despre.Pacat!