| anonim_4396 a întrebat:

Era la "Schimb de mame" un episod in care era o familie "mai bogata" si una "mai saraca". si mama din a doua familie ajunge sa fumeze etc etc etc.thinking stie cineva ep?

1 răspuns:
| youmail a răspuns:

90% din emisiunile de la schimb de mame sunt intre familii bogate si familii sarace.
Singurul indiciu cat de cat util esta acesta cu fumatul. Daca mai dai si altele si cam in ce data a fost difuzata emisiunea poate te ajuta careva.
Mult succes!