| teo18 a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa participe la schimb de mame?

Răspuns Câştigător
| MiRuNiTzZzA a răspuns:

Daca mama ta nu vrea atunci nu o obliga! Tu spui cum sa o "convingi"dar daca o tot cicalesti asta inseamna ca incerci sa o OBLIGi. Poate nu o sa-i fie bine acolo asa ca las-o acolo cu voi!happy

8 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu pe mama ta trebuie sa o convingi ci pe taica-turolling on the floorrolling on the floor

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ii zici că e frumoasă. big grin

| Trolli a răspuns:

"Haide, mai mami, ca ne dau aia bani" laughing

| Trolli a răspuns:

Nu stiu daca e adevarat, dar am auzit ca intr-o editie, o mamica s-a indragostit de noul tata, chiar a vrut sa divorteze ( sau a divortatat). laughing

| Trolli a răspuns:

Pacat. As fi vrut sa am un tatic de imprumut (unul tanar), nu intreba de ce. rolling on the floor

| Trolli a răspuns:

Eu n-am zis nimic de mamica ta. Peace. happy

| Trolli a răspuns:

Succesuri la scris cevauri inteligente. laughing
Daca nu gasesti, oricand te poti intoarce aici. laughing

| Andramarina35 a răspuns:

Spune'i mamei tale ca vrei sa vezii cum e cu alta mama:XFUNdA?