| SebastianVM a întrebat:

Era mai de mult pe jetix un serial cu o echipa de 4 adolescenti:2 baieti si 2 fete(una era blonda cred, si cealalta era negresa si era bogata). Deci ei se luptau cu niste monstri creati de un mos scapat dintr-un azil(cu plete albe). El a avut contacte cu extraterestre si din astea. Ultimul episod era cu niste broaste gigantice, mai erau cu paienjari plante mutante, etc.

Răspuns Câştigător
| nicusor7 a răspuns:

Monster Warriors parca se numea. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| RappaDanny a răspuns:

Pe Jetix se numeau: Luptatorii Contra Monstrilor
Si il gasesti aici in romana:
http://6bea9b67.linkbucks.com

| ICryYouDie a răspuns:

Www.desene3xforums.ro... aici sunt toate canalele de desene si toate desenele :D