| alexwwww a întrebat:

Era mai demult pe Jetix un serial cu niste adolescenti care se luptau cu ceva monstrii creati de un maniac si gaseau raspunsul cum sa invinga acei monstrii in ceva filme vechi horror de ale primarului Imi puteti spune numele serialului? a fost foarte intreresant si as vrea sa ma reuit Stiu ca in ultimu episod era ceva de niste broaste gigantice

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poate"Are You Afraid Of The Dark?"

| Seepty a răspuns:

Cred ca te referi la Power Rangers.

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Era cumva „Biroul de detectare al extraterestrilor"?

| deeaimagination a răspuns:

Pot sa iti REpublic intrebarea?laughing tot ma gandesc la serialul asta de ceva timp si nu il gasesc. Vreau sa republic asta, pentru ca ai exolicat mai bine decat as face-o eu