| Sherby a întrebat:

Era mai demult daca mai stiti un film de desene animate dublat in romana, care se numea Maestrul Cartilor din cate imi aduc eu aminte...Era un baiat care adoarme intr-o biblioteca si se transforma in desen animat, apoi se imprieteneste cu 3 carti - aventura, fantezia si groaza. Daca stiti denumirea in engleza sau de unde pot face rost de film, dau funda!

Răspuns Câştigător
| gabrielaelena a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......5db7d.html dar trebuie sa astepti cateva secunde sa se incarce a si aici e impartit in 2 parti.

1 răspuns:
| Just4Joker a răspuns:

Yu-Gi-Oh sau Duel Masters.