| ionif a întrebat:

Era mai demult pe CN parca un serial cu o fata de se muta cu taicasu intr-o noua casa si in vecini era o femeie de se lupta cu extraterestrii (parca). Stie cineva cum se numea?

Erau actori nu desene.Imi amintesc ca femeia din vecini vorbea despre Doctor Who.

3 răspunsuri:
| xAkira a răspuns:

Imi amintesc de el. Parca era ceva Bety Atomic....sau pe-aici...

| ionif explică:

Erau actori nu desene.Imi amintesc ca femeia din vecini vorbea despre Doctor Who.

| CoraliaCory99 a răspuns:

Aventurile lui Sarah Jane Smith.