| AnimalX a întrebat:

Era mai demult un desen animat pe Jetix cu mai multe faze amuzante se numea "Planeta... si nu mai stiu cum. Tin minte ca de ex arata pe 2 oameni care prezentau sitirle intr-un mod comic, apoi mergeau la alta faza unde erau 2 fete care tot spuneau de ex. "Mama, X m-a lovit, la care mama: E adevarat?; Da, dar Y a spus ca am etc." si tot asa.
Sper sa intelegeti explicatia si sa imi spuneti numele desenului va rog! FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| MladinA a răspuns:

Planete sketch... funda! pls

2 răspunsuri:
| MladinA a răspuns:

Planeta sketch pls funda!

| AnimalX explică:

MS mult de tot! De cand o caut...big grin