| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult un film serial pe AXN cu unii : o femeie, doi barbati si inca unu mai in varsta care era profesor si care calatoreau in alte dimensiuni. Cum se numeste filmu? funda si vot

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Habar nu am. poate Doctor Who?

| VladimirPutin a răspuns:

Nu e nici unu din pacate...va rog sa spuneti daca va amintiti

| VladimirPutin a răspuns:

Am aflat singur - Sliders - lumi paralele

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ăăh... Sliders (tradus de români "lumi paralele"). Cu Quinn, prof. Arturo şi... nu mai ştiu cum îi chema pe restul.

| DulceCaLamaia a răspuns:

Doctor Who?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Star Wars...ala mai batran era pe rand Darth, Obi, Jabba, Imparatul...

| blade77 a răspuns:

Calatori din preistorie cumva? funda plsss