| anonim_4396 a întrebat:

Era odata la vacanta mare inima de oltean un episod cand danutz vrea o gagica si la sfarsit ceva cu laica cateaua lu leana si dupa aia colinda cu mitica si franfur ceva de genu: steaua sus rasare noi santem cei care nu avem femeie langa noi sa steie. cine imi poate da episodul funda mareee mersi big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.trilulilu.ro/valibogat/26e4a1d0576c69 asta-i! e intrec fara intreruperi! Sh eu am ras sh am rasss!

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Astazi idioata, prea necultivata, Urinela proasta ne-a primit in casa, ne-a primit in casa. laughing Episodul stiu ca l-a scos de pe youtube, era un user bapulacefaci, avea numele dar i-a dat ban pentru nume nu prea cult laughing

| xWeasel a răspuns:

Off

| Mihail_Gabriel_Nastase_1997 a răspuns:

Vreau si eu episodul ca pe trilulilu nu mai e sad