| kolarov123 a întrebat:

Era un film cu niste oameni care au luat un barbat sa joace un joc cu el, barbatul nestiind despre ce joc este vorba..si il duc la o cabana prin munti si ii dau multa mancare, bautura si a2a zi trebuie sa il vaneze iar el scapa cu viata omorandui pe toti vanatorii.cum se numeste filmul? Funda+vothappy

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

E vorba despre „Surviving the Game" - Joc sângeros (1994) cu Ice-T.
http://www.youtube.com/watch?v=rU7vDDm0H3w
Numai bine!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Hard Target-Vanatoare de oameni.Cu Jean-Claude van Damme.

| unknownn a răspuns (pentru darrio2007):

Da,am vazut si eu filmul de care vorbeste tipul in intrebare insa nu-mi mai amintesc numele lui.
In nici-un caz nu este cel spus de tine, si nu juca Van Damme in el.