| FanMJJ a întrebat:

Era un film cu unu care venise intr-un oras cu o cutie in care se tine chitara dar in cutia aceea nu era o chitara si erau pistoale mitraliere, el era credincios, dupa ce a omorat baietii rai s-a dus la spovedit, stie careva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

De fapt e o trilogie, cuprinde El Mariachi, Desperado si Once Upon a Time in Mexico.In toate 3 avem cutie de chitara cu pistoale.

9 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

FanMJ,daca mai esti pe faza, receptie. Am gasit inca un film cu o cutie de chitara in care de fapt sunt arme! Ce spui despre:
http://www.youtube.com/watch?v=TLSpj7q6_mM

| darrio2007 a răspuns:

Desperado.

| unknownn a răspuns:

Desperado? Are 2 parti.

| Nastia a răspuns:

Desperado.cu Antonio Banderas.

| MasterOfDisaster a răspuns:

A fost odata in mexic desperado 1(este si 2 ).

| MiK3L a răspuns:

Desperado 1 sau 2.

| azkan a răspuns:

Once Upon a Time in Mexico (2003). Actori: Antonio Banderas si Salma Hayek http://www.cinemarx.ro/......-1348.html

| Zeekee a răspuns:

Desperado big grin

| Ankutadraguta a răspuns:

Cumva actorul era thinking Antonio Banderas?