| ionutzz01 a întrebat:

Este un film cu un om care a fost omoarat si a fost inviat ca sa il ucida pe ala ce la omorat si daca il omora deschidea portile iadului si era nemuriotor... ceva gras la inviat,,,, stie careva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Ionutzz, s-ar putea sa te referi la filmul Spawn(1997), cu John Leguizamo si Martin Sheen.

| ionutzz01 explică (pentru aladinbeci):

Asta`i tati, multumesc frumos. ai funda

3 răspunsuri:
| zinedinzidan a răspuns:

Daca era cu un tip blond care inviase ca sa o razbune pe fii-sa se numea "Iadul se dezlantuie"

| ionutzz01 explică (pentru zinedinzidan):

Nu`i asta. ala era nemuritor, nu mai era om...