| salutfrate a întrebat:

Era un film de Revelion parca, doua fete voiai sa intre intr-o gasca de drogati si ca sa treaca testul de a intra, trebuiau sa faca sex cu doi dintre ei happy stie cineva cum se numeste?big grin

Răspuns Câştigător
| GigllyMandy a răspuns:

Hey Filmul se numeste "Havoc" sau tradus in romana "Experiente extreme" daca nu ma insel. Sper ca ti-am fost de ajutor! ciuss!

1 răspuns:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Aaa happy Am vazut si eu filmu, dar una nu vroia sa faca si a obligat-o nu stiu ce happy...Dar nu stiu cum se cheamasad