| Suzzy_5903 a întrebat:

acum ceva timp am vazut un film la Tv si am uitat cum se numeste. Este vorba despre doua fete care vor sa intre intr-un grup de baieti din cartier si ca sa poate intra trebuie sa se culce cu ei, si nu oricum, trebuie sa dea cu zarul pentru a vedea numarul partenerilor. Nu mai stiu exact cum era filmul. Dau fundita pentru care stie!

Răspuns Câştigător
| Cislariu_Iulian_1992 a răspuns:

Havok?

| Suzzy_5903 explică (pentru Cislariu_Iulian_1992):

Da. multumesc frumos. Ai fundita, dupa cum am zis :*!

5 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Cred ca ea ceva cu strada 16. si apoi una dintre fete a devenit drogata nu?

| Suzzy_5903 explică (pentru kaBooMx):

Nu mai tin minte. sad