| vavitza a întrebat:

Era un film in care un om in loc de maini avea foarfece si tundea gardul viu cu ele. Stie cineva cum ii spune la acest film?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edward Scissorhands (1990)

http://www.cinemagia.ro/......fece-1474/

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Edward Scissorhands (1990).

| RobertMoon a răspuns:

Edward Scrissorhands.

| Teardrop a răspuns:

Edward Scissorshands, 1990, regizat de Tim Burton cu Johnny Depp, după mine, cea mai bună colaborare dintre cei doi. Încă în topul filmelor mele preferate (probabil al doilea). Acolo m-am apucat de filme. A fost pe locul I mulţi ani...scuze, am deviat de la subiect. Filmul ăsta îmi stârneşte amintiri...