| barbiedoll_2931 a întrebat:

Era un film japonez sau chinez cu un baiat care nu vorbea cu nimeni si intalneste o fetota mica incepe sa ii placa de ea... si din cauza mamei ei sau cv de genu. mafia o ia pe fetita si el se duce sa o salveze si mafia vrea sa ii scoata ochii la fetita dar unuia dintre mafioti i se face mila de fetita si ii scoata ochii la unu dintre oamenii lui. poate sa imi spuna cineva va rog numele? dau funda

2 răspunsuri:
| tiaRa12 a răspuns:

L-am vazut si eu dar nushtiu cum se numeste insa poti sa privesti karate kid cred ca o sa-ti placa

| VargaCatalin a răspuns:

Nu stiu dar am vazut si eu