| FancyLive96 a întrebat:

Era un film,l-am vazut cand eram mica si imi amintesc doar secvente din el si anume:
- erau niste tineri care vroiau sa organizeze o petrecere sau ceva de genul thinking intr-o cladire veche
-erau si de culoare uni,asta nu stiu exact
-o tipa viseaza ca e intr-un pat de sange
-un tip merge sus cu una (in casa respectiva in timpul unei petreceri) iar tipa se trans intr-o pantera neagra si incepe sa-l omoare iar apoi un tip urca si gaseste pantera mancand din tip si pantera/diavolul ala zice ceva de genul " victimele dragostei, fraiere" sau ceva de de genul asta )
Daca il recunoaste cineva mi-as dori mult sa-mi spuna si mie numele.happy

1 răspuns:
| SlєndєrGirL a răspuns:

Habar-n-am.laughing