| olivert1310 a întrebat:

Salutare. In urma cu ceva ani am apucat sa vad la tv doar cateva secvente dintr-un film, ca era tarziu si m-a pus mama sa ma culc big grin
Ce-am retinut eu este ca erau 2 copii (frati cred) care raman orfani, ei ramanand in grija unui unchi sau ceva de genul asta. Pe baiat nu stiu pe unde il trimite, insa fata era frumoasa si vroiau multi sa o ia de nevasta. Parca la o cina festiva multi mosi cu bani pusesera ochii pe ea. Daca stie cineva ceva sau recunoaste ceva detalii din ce am povestit eu aici, v-as fi recunoscator si bineinteles ca rasplatesc cu o funda big grin

2 răspunsuri:
| Passaris_George_1990 a răspuns:

Da. Filmul se numes vagabontul un film indian daca este aceasta sad happy

| olivert1310 explică (pentru Passaris_George_1990):

Salut, m-am uitat la film si nu este cel cautat. Filmul nu era indian, personajele in film purtau haine din anii 1800 sau cam asa ceva, si cred ca peruci tipic englezesti, multumesc oricum pentru raspuns.