| Melissa_4345 a întrebat:

Era un film mai de mult de comedie. a fost si pe PRO tv era vb despre o fetita care facea lucruri sa se miste daca intindea mana si la scoala era o profesoara foarte rea si grasa si mereu avea ceva cu ea...si imi mai amintesc ca fetita s`a dus intr-o seara la profesoara acasa ca sa o sperie si s`a suit intr-un copac si avea o pamblica rosie in par si cand a coborat pamblica a ramas acolo si a gasit`o profesoara.

atat imi amintescsad stie cineva cum se numeste filmul? e comedie

pls

5 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Matilda

| emma6312 a răspuns:

MATILDA asa se numeste

| roxxy96 a răspuns:

Matilda

| deniii_1832 a răspuns:

Matilda>:D<
Asta e
:*
http://www.imdb.com/title/tt0117008/
Craciun Fericit!:*
P.S.SI mie imi place mult filmul:)):*
L-am vazut de vreo 10 ori:)).

| Casper55 a răspuns:

Matilda happy