| anonim_4396 a întrebat:

Neata'. Stie cineva denumirea unui film in care un baietel cam de vreo 12 ani (nu stiu sigur) iubea sa deseneze si desena chiar bine, la incepur era singur insa si-a facut primul prieten cind a venit o fetita de varsta lui la el in scoala blonda cu parul scurt.Impreuna aveau o casuta in copac in padure si isi imaginau mereu lucruri stranii cum ar fi troli si alte lucruri. Apoi fetita a murit in timp ce baiatul se alfa la un muzeu de arta cu profesoara de muzica. Apoi a construit un pod la care a dus-o pe sora lui mai mica. Voi fi recunoscatoare daca imi veti spune...Primiti funda =)

Răspuns Câştigător
| Cathy_8809 a răspuns:

Bridge to Terabithia

Si eu am vazut filmul. Mi-l amimtesc vag, dar stiu ca am plans. Banuiesc ca acesta este. happy

1 răspuns:
| alexxa a răspuns:

Bridge to Terabithia credbig grin