Era un serial live-action pe Disney Channel ce se difuza prin 2013-2014 și erau 3 personaje principale: doi băieți și o fată și un băiat era mai in centrul atenției. Într-un episod, cei trei ies dintr-o peșteră și pe plajă găsesc o oglindă care îndeplinește dorințe și nu mai știu exact dar abuzează de dorințe și băiatul care a găsit-o ajunge să-și dorească să nu o fi găsit, astfel prietenia celor 3 să nu se strice. Nu mai știu numele serialului (știu că era serial), fiindcă atunci aveam doar 9-10 ani. Ajutor!

6 răspunsuri:

Nu! Era cum am zis mai sus. Acum mi-am amintit mai multe. Era cu o femeie care parcă era mama baiatului care a găsit oglinda (dacă nu mă înșel) era si ceva grădină cu fântână.
(Nu era legat de Power Rangers, că și acolo era ceva cu Mama unuia din echipă, mă refer că nu era serialul ăla )

| AvatarPanda a răspuns:

Cred că e vorba despre "Spooksville", sau în română "Monstroville"
Uite un link: https://www.imdb.com/title/tt2788518/

Da! Ăsta e! Mersi mult! Pe ăsta îl căutam!

| AvatarPanda a răspuns (pentru UnknownBrain):

Cu plăcere, mă bucur că te-am ajutat.

| ngigamooooney a răspuns:

"Era un serial live-action pe Disney Channel"
sa fie