| username1234521 a întrebat:

Era un serial romanesc in care rolul principal feminin il juca o fata blonda cu parul scurt care nu o ducea prea bine financiar si se indragosteste de un tip de la un atelier ori ceva e genu iar la inceputul serialului daca nu ma insel el o avea ca iubita pe actrita Adina Galupa era roscata si ca sa ii desparta dupa un timp zice ca este insarcinata, are idee cineva cum se numeste serialul?

Răspuns Câştigător
| Gabriel9707 a răspuns:

Aici gasesti toate filmele si serialele in care a jucat Adina Galupa:

http://www.cinemagia.ro/actori/adina-galupa-29047/

1 răspuns:
| Diiiaaaa a răspuns:

Iubire ca in filme.