| Bombbonelee a întrebat:

Erau inainte seriale coreene cu fete mici care erau invatate sa pregateasca mancare, etc. Mai stie cineva cum se numeau acele seriale? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IulikaT a răspuns:

Filmul se numeste giuvaierul palatului.

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

A fost primul serial corean pe TVR 1 "Dae Jang-geum", "Giuvaierul Palatului".
Nu ma lasa sa postez link-ul. Dar il gasesti pe serialepe net.

Acum sunt altele, au mai fost cu doctori, pictori, pictorite si multe altele.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Era un serial pe tvr1, cu bucataria coreana. nu mai stiu sigur cum se numea, dar poti cauta pe site-ul tvr-ului si vei gasi in arhiva poze si numele serialelor.