| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Este adevărat că noul film cu Ed, Edd și Eddy (film 2017) va apărea anul acesta?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu spune nicaieri ca o sa apara, doar stiri false, deci cred ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi un nou film cu Ed, Edd și Eddy!?
Trebuie sa il vad!

| Adiq a răspuns:

Daca ai pus 2017 in paranteza, presupun ca nu apare in 2020.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adiq):

Poate se referea daca apare in Romania in 2017... cei care subtitreaza desenele sunt destul de lenti. Si da, cred ca ar trebui sa apara si la noi anul asta.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru Adiq):

În sua va apărea în luna mai. Presupun ca în România va fi în iunie sau iulie pe cine